Середа, 21.11.2018, 00:33
Вітаю Вас Гість | RSS

Масевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 86
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Банери

Досягнення вчителів

   У 2017-2018 навчальному році двоє учителів школи приймали участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», де Рацкевич Оксана Василівна у номінація «Українська мова та література» стала лауреатом,  а  Голішовець Ірина Петрівна – переможцем у номінації «Фізика».

    У минулому навчальному році учні школи взяли активну участь у ІІ та ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, де  посіли 32 призових місця:

з/п

Назва заходу Місце ПІП учня Клас Вчитель
1. Районна олімпіада з української мови   І Примак Анатолій Васильович 8 Горіна Іванна Олегівна
2. Районна олімпіада з української мови    ІІ Лящук Ірина Вікторівна 9 Мисюкевич Галина Володимирівна
3. Районна олімпіада з української мови   ІІ Кисорець Ірина Володимирівна 11 Горіна Іванна Олегівна
4. Районна олімпіада з української мови      ІІІ Лящук Ольга Вікторівна 10 Рацкевич Оксана Василівна
5. Районна олімпіада з української мови    ІІІ Люмах Яна Іванівна 8 Мисюкевич Галина Володимирівна
6. Районна олімпіада з трудового навчання І Кібукевич Павло Онисійович 10 Крупенко Ярослав Іванович
7. Районна олімпіада з трудового навчання ІІІ Панько Тарас Анатолійович 9 Крупенко Ярослав Іванович
8. Районна олімпіада з географії І Лящук Ольга Вікторівна 10 Трохимчук Наталія Андріївна
9. Районна олімпіада з географії І Берташ Наталія Вячеславівна 9 Трохимчук Наталія Андріївна
10. Районна олімпіада з географії ІІ Люмах Яна Іванівна 8 Трохимчук Наталія Андріївна
11. Районна олімпіада з географії ІІ Лящук Ірина Вікторівна 9 Трохимчук Наталія Андріївна
12. Районна олімпіада з математики І Берташ Наталія Вячеславівна 9 Сліпенька Галина Яківна
13. Районна олімпіада з математики ІІІ Лящук Ольга Вікторівна 10 Голішовець Ірина Петрівна
14. Районна олімпіада з математики ІІ Ковалевич Вікторія Володимирівна 7 Кривда Ірина Анатоліївна
15. Районна олімпіада з математики ІІІ Бричка Михайло Олегович 6 Сліпенька Галина Яківна
16. Районна олімпіада з англійської мови ІІ Ничипорчук Марія Юріївна 9 Влашинець-Вежичанін Галина Михайлівна
17. Районна олімпіада з англійської мови ІІІ Лящук Ольга Вікторівна 10 Влашинець-Вежичанін Галина Михайлівна
18. Районна олімпіада з хімії І Ковалевич Вікторія Володимирівна 7 Крупеня Олег Васильович
19. Районна олімпіада з хімії ІІ Примак Анатолій Васильович 7 Крупеня Олег Васильович
20. Районна олімпіада з хімії ІІІ Лящук Ольга Вікторівна 10 Крупеня Олег Васильович
21. Районна олімпіада з хімії ІІІ Берташ Наталія Вячеславівна 9 Крупеня Олег Васильович
22. Районна олімпіада з фізики ІІІ Кібукевич Ілона Анатоліївна 7 Кривда Іра Анатоліївна
23. Районна олімпіада з фізики ІІ Ковалевич Олександр Володимирович 9 Голішовець Ірина Петрівна
24. Районна олімпіада з фізики ІІІ Мельник Тетяна Василівна 10 Голішовець Ірина Петрівна
25. Районна олімпіада з інформатики ІІІ Смик Марія Валеріївна 9 Ковальчук Валентина Вікторівна
26. Районна олімпіада з історії України ІІ Мельник Тетяна Василівна 10 Єремейчук Тетяна Анатоліївна
27. Районна олімпіада з правознавства ІІ Мельник Тетяна Василівна 10 Єремейчук Тетяна Анатоліївна
28. Районна олімпіада з правознавства ІІІ Смик Марія Валеріївна 9 Єремейчук Тетяна Анатоліївна
29. Районна олімпіада з астрономії І Лящук Ольга Вікторівна 10 Голішовець Ірина Петрівна
30. Обласна олімпіада з географії ІІ Лящук Ольга Вікторівна 10 Трохимчук Наталія Андріївна
31. Обласна олімпіада з географії ІІІ Берташ Наталія Вячеславівна 9 Трохимчук Наталія Андріївна
32. Обласна олімпіада з трудового навчання ІІІ Кібукевич Павло Онисійович 10 Крупенко Ярослав Іванович
...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz