Вівторок, 09.03.2021, 10:34
Вітаю Вас Гість | RSS

Масевицький ліцей Рокитнівської селищної ради

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 113
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Банери

Попередження травматизму

ПЛАН

першочергових заходів з профілактики травматизму

невиробничого характеру закладу на 2020 рік

з/п

Найменування заходу

Виконавці

Термін виконання

1.

Проведення обліку, аналізу стану і причин виникнення травматизму невиробничого характеру, виявлення факторі середовища життєдіяльності, небезпечних для життя і здоров’я людини, джерел їх походження у попередні роки та вжиття заходів щодо його попередження в подальшому (відповідно до постанови КМ України від 22.03.2001 № 270 )

Адміністрація школи

Впродовж року

2.

Розроблення та затвердження організаційних та профілактичних заходів щодо запобігання виникнення нещасних випадків невиробничого характеру.

Адміністрація школи

Впродовж року

3.

Проведення інформаційно-консультативних семінарів, нарад, "круглих столів" з актуальних питань безпеки, охорони праці, профілактики травматизму невиробничого характеру, формування у громадян до здорового та безпечного способу життя.

Адміністрація школи, класні керівники

Впродовж року

4.

Проведення занять серед педагогічного і технічного персоналу

на тему: "Профілактика травматизму невиробничого характеру".

Адміністрація школи

Січень, серпень 2020 року

5.

Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо попередження загибелі людей на воді та льоду.

Адміністрація школи, класні керівники

Впродовж року

6.

Розвиток діяльності загонів юних інспекторів дорожнього руху. Проведення Днів та Тижнів безпеки руху, оперативно-профілактичних заходів "Увага! Діти на дорозі!", Днів безпеки руху для дітей, конкурсів на знання правил дорожнього руху, малюнків, газет; диктантів для дітей.

Адміністрація школи, педагогічні працівники

Впродовж року

7.

Застосування сучасних форм та методів профілактики суїцидів, зокрема, психіатричних та психологічних консультацій, "телефонів довіри".

Практичний психолог, соціальний педагог, класні керівники

Впродовж року

8.

Профілактика розповсюдження небезпечних інфекційних хвороб, алкоголізму, наркотиків, комп'ютерної та ігрової залежності, забезпечення належного виховання дітей та підлітків, формування безпечних і здорових умов життєвого середовища.

Практичний психолог, соціальний педагог, класні керівники

Впродовж року

9.

Проведення профілактичний заходів з попередження травмування та загибелі дітей при використанні піротехнічних побутових виробів.

Класні керівники

Впродовж року

10.

Проведення навчання діям у надзвичайних ситуаціях

 Завідуючий господарством

Впродовж року

11.

Популяризація здорового та активного способу життя, проведення  профілактично-роз'яснювальної роботи щодо запобігання дитячого травматизму в дорожньо-транспортних пригодах, при використанні газу в побуті, безпеки поведінки на залізничному транспорті, водних об'єктах, при використанні піротехнічних виробів, виховання негативного ставлення до вживання алкоголю та наркотиків, попередження самогубств.

Практичний психолог, соціальний педагог, класні керівники, медичний працівник

Впродовж року

12.

Проведення серед учасників навчального процесу позакласної роботи, виховних годин з безпеки життєдіяльності, інструктажів та тренувальних заходів, вікторин, конкурсів із навчання дітей діям в умовах небезпечних ситуацій із залученням працівників ДСНС, поліції та лікарів.

Класні керівники, медичний працівник

Впродовж року

13.

Проведення профілактичної роботи з батьками, щодо запобігання дитячому травматизм, комп'ютерної та ігрової залежності, розповсюдження небезпечних інфекційних хвороб та профілактики суїцидальної поведінки серед дітей із залученням працівників ДСНС, поліції, лікарів.

Адміністрація школи

Впродовж року

14

Проведення для учнів екскурсій у пожежно-рятувальні підрозділи району.

Адміністрація школи

Впродовж року

15.

Оновлення куточків з Правил пожежної безпеки, Правил дорожнього руху тощо.

Класні керівники, адміністрація школи

Впродовж року

16.

Пропаганда здорового, активного способу життя, навчання населення правилам пожежної безпеки та правильного поводження в побуті, формування відповідального ставлення громадян до особистої безпеки та безпеки оточуючих у сфері, не пов’язаній з виробництвом, у т.ч. при виконанні робіт на присадибних ділянках, ремонті приміщень.

Адміністрація школи

Впродовж року

17.

Забезпечення проведення в трудових колективах роз'яснювальної роботи з попередження ДТП, пожеж, утоплень, обморожень, отруєнь, сказу,злочинності та правопорушень серед дорослих та дітей, висвітлення цих питань у засобах масової інформації.

Адміністрація школи

Впродовж року

18

Проведення роз'яснювальної роботи з попередження виникнення випадків травматизму невиробничого характеру при виявленні боєприпасів, у т.ч. застарілих.

Адміністрація школи

Впродовж року

...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Друзі сайту

Масевицький ліцей Рокитнівської слелищної ради, 34253, вул. Центральна,113, с. Масевичі, Сарненський район, Рівненська область, Україна. email: masevichi@i.ua © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz